167 Ingolstadt – Magdeburg maçı iddaa tahmini

Almanya Bundesliga 2’de 167 iddaa kodlu Ingolstadt – Magdeburg maçı iddaa yorumu ile karşınızdayız. iddaanet Turkiye’nin en genis iddaa tahminleri veren sitesi olup, banko maçlar ve iddaa yorumlari ile fark yaratıyor. Siz de her gün tahminlerimizi takip ederek banko kuponlarınızda kullanacağınız banko maçları seçebilirsiniz.

Almanya Bundesliga 2’de 13 puanla 17. sırada bulunan Ingolstadt, 14 puanla 15. sırada bulunan Magdeburg’u konuk ediyor.

Bir süredir sıralamada en altlarda yer alan Ingolstadt, on sekiz maçtan onunu kaybetti ve bu süreç boyunca yalnızca bir tanesini kazanabildi. Ağustos ayından beri oynadıkları on iki maçtan bir tanesini bile kazanamadılar. Defansları berbat durumda ve toplam otuz beş gol yediler. Yine de bu maçtan puan alacak bir takım varsa o da kendi sahasında oynamanın verdiği avantajdan Magdeburg olacaktır.

BÜYÜK FIRSAT SENİ BEKLİYOR!
PARAN ŞİPŞAK HESABINDA
750 TL HOŞ GELDİN BONUSU... HEMEN TIKLA

Magdeburg da rakiplerine benzer bir durumda. Bu nedenle rakiplerinin bir sıra üstünde yer alıyorlar. Deplasmanda oynadıkları son beş maçtan hepsini kaybettiler ve bu maçların her birinde üç ve üstü gol yediler. Defansları rakipleri kadar kötü ve onlar da toplam otuz beş gol yedi.

167 Ingolstadt – Magdeburg maç tahmini: 1-X INGOSTADT YENİLMEZ

BU TAHMİNİ EN YÜKSEK ORANLARLA VE 1000 TL HOŞ GELDİN BONUSUYLA OYNAMAK İÇİN TIKLA, ÜYE OL, HEMEN KAZANMAYA BAŞLA