432 Rusya – Türkiye maçı iddaa tahmini (KAZANDI)

Hazırlık Maçında 432 iddaa kodlu Rusya – Türkiye maçı iddaa yorumu ile karşınızdayız. iddaanet Turkiye’nin en genis iddaa tahminleri veren sitesi olup, banko maçlar ve iddaa yorumlari ile fark yaratıyor. Siz de her gün tahminlerimizi takip ederek banko kuponlarınızda kullanacağınız banko maçları seçebilirsiniz.

Hazırlık Maçında Rusya, Türkiye ile karşılaşıyor.

Brezilya ve Fransa ile oynadığı hazırlık maçlarında vasatı aşamayan Rusya, Avusturya ile oynadığı son hazırlık maçını da kaybederek turnuva öncesi soru işaretleri uyandırmaya başladı. Avusturya karşısında 2 pozisyon dışında tehlike yaratamayan Rusya, rakip takımın daha net fırsatlar bulduğu maçta beklentilerin uzağında kaldı. Son 6 hazırlık maçında tek galibiyetini Yeni Zelanda karşısında alan Rusya, Millilerimizle oynayacağı maç öncesi güven vermekten uzak kaldı.

BÜYÜK FIRSAT SENİ BEKLİYOR!
ÜYE OL 30 TL ANINDA HESABINDA
1.500 TL HOŞ GELDİN BONUSU... HEMEN TIKLA

Hazırlık maçlarına Romanya maçıyla dahil olan ve ilk 2 hazırlık maçını kaybederek hayal kırıklığı yaratan Millilerimiz, İrlanda Cumhuriyeti maçıyla beraber toparlanma sinyalleri vermeye başladı ve son 4 hazırlık maçında da yenilgi yüzü görmedi. Tunus karşısında son dakikaya kadar mücadeleyi bırakmayan ve son yarım saatini 10 kişi oynadığı maçta son dakika golü ile beraberliği kurtaran Millilerimiz, Rusya maçı öncesi olumlu yönde sinyaller verdi.

432 Rusya – Türkiye maç tahmini: X-2 TÜRKİYE YENİLMEZ

BU TAHMİNİ EN YÜKSEK ORANLARLA VE 500 TL HOŞ GELDİN BONUSUYLA OYNAMAK İÇİN TIKLA, ÜYE OL, HEMEN KAZANMAYA BAŞLABU ÇEKİLİŞ KAÇMAZ !

HEMEN TIKLA